Koncepcja SENSAI

Starożytna mądrość głosi, że natura jest harmonią. Harmonia ta widoczna jest w porach roku, przypływach, ale także istotach ludzkich, ponieważ wszyscy składamy się z ducha (Shin), skóry (Ki) i ciała (Tai), które w idealnej sytuacji funkcjonują w równowadze. Czerpiąc z siedemdziesięcioletniego doświadczenia w pielęgnacji i wielowiekowych tradycji orientalnego lecznictwa, INSTYTUT SENSAI proponuje wyjątkowy program łączący oryginalne formuły, technologię i techniki masażu, które ukoją umysł, wygładzą skórę i ożywiają ciało przywracając naturalną równowagę Shin-Ki-Tai, niezbędną dla urody oraz dobrego samopoczucia.

Taka właśnie obietnica zawiera się w naszej koncepcji Instytutu: “Harmonia & Pielęgnacja”.

SHIN-KI-TAI

Duch - Spokojny umysł jest odzwierciedleniem prawidłowych funkcji życiowych oraz gładkiej, zdrowej skóry. Stres i niepokój zaburzają krążenie krwi i płynów, zakłócają prawidłowy rytm odpoczynku i funkcje trawienne, co prowadzi do problemów skórnych.

Skóra - Gładka, jedwabista skóra dodaje pewności siebie, co przyczynia się pozytywnego podejścia, zdrowego wyglądu i prawidłowego przebiegu funkcji życiowych. Szara, niezdrowa skóra zmniejsza naszą pewność siebie, burzy wewnętrzny spokój i zakłóca przebieg procesów wewnętrznych.

Ciało - Zdrowe ciało to wysoki poziom energii, dobre krążenie, promienna cera i spokój ducha. Ból, dolegliwości oraz brak aktywności powodują obniżenie odporności, osłabienie funkcji życiowych, niepokój i problemy ze skórą.

Zabiegi

INSTYTUT SENSAI proponuje ponad 20 zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet oraz mężczyzn w każdym wieku. Nasze zabiegi noszą japońskie nazwy pojęć muzycznych, odwołujących się do Choritsu (doskonałego współbrzmienia instrumentów muzycznych) ponieważ dążą do przywrócenia delikatnej równowagi Shin-Ki-Tai, którą podobnie jak brzmienie instrumentu, łatwo mogą roztroić wymogi współczesnego życia. Nasze zabiegi są owocem ponad dwudziestoletnich badań w dziedzinie psychologicznych i fizjologicznych skutków stresu, oraz roli terapii sensorycznej w jego zwalczaniu. Do zabiegów wykorzystywane są kosmetyki formułowane na bazie tradycyjnych chińskich ekstraktów roślinnych poprawiających przepływ energii (Ki), krwi (Ketsu), oraz wody (Sui) w ciele, co wspiera fizyczne i duchowe procesy powrotu do równowagi. Efekt? Natychmiastowa, widoczna poprawa faktury i przejrzystości skóry. A także poczucie odnowienia i swobody, zarówno ciała jak i ducha.

Dla jeszcze bardziej wyjątkowego doświadczenia, jako uzupełnienie każdego zabiegu pielęgnacji twarzy, oferujemy zastosowanie naszego nowego kluczowego produktu PRIME SOLUTION.