Dermatude - rewolucja w odmładzaniu

 

                                                    

 

Dermatude - Metaterapia

Metaterapia to akronim od terapii Medical & Esthetical Tissue Activation (Medyczna i Estetyczna Aktywacja Tkanek): nowej metody odmładzania skóry, działania spowalniającego proces starzenia się skóry, nawilżania i odnowy skóry. Metaterapia to terapia, którą może przeprowadzić specjalista kosmetologii i która stanowi jedyną szansę na zaoferowanie najnowszych technik poprawy wyglądu skóry w salonie kosmetycznym. Metaterapia to unikalny zabieg z fantastycznymi rezultatami w zastosowaniu na: odmładzanie skóry, poprawę wyglądu skóry, nawilżanie, odnowę

Stosując urządzenie Dermatude Meta-Ject FX 50 oraz dodatkową nakładką z ultracienkimi igłami w skórze można
wykonać mikronakłucia. Skóra traktuje te praktycznie niewidoczne mikronakłucia jako uszkodzenie skóry i aktywuje swoje naturalne mechanizmy naprawcze. Dodatkowo, aktywuje ona także produkcję kolagenu i elastyny. W rezultacie skóra jest odnowiona od wewnątrz poprzez regenerację tkanki skórnej. Zabieg wiąże się także z podaniem aktywnych składników do skóry w formie specjalnych serum (Subjectables), co umożliwia przeprowadzenie konkretnych i celowanych zabiegów, które są dopasowane do rodzaju skóry i celu zabiegu.

Metaterapia polega na kontrolowanych nakłuciach skóry przy pomocy specjalnie opatentowanej głowicy z 18 igłami. Dzięki zaawanswoanej technologii w skórze tworzymi do 2000 otworów na sekunde, których głębokość nie przekracza 0.5mm. Te niewodoczne dla oka mikrootwory tworzą sieć punków samonaprawczych skóry, zmuszając ją do naturalnego procesu odnowy i regeneracji. Pobudzają w ten sposób włókna podporowe skóry kolagen i elastynę, dzięki czemu efekty są bardzo widoczne i długotrwałe. Dodatkowo podczas zabiegu w czasie rzeczywistym podawane są substancje aktywne przeznaczone do konkretnego problemu skóry dojrzałej. Głębokość nakłucia od 0.3-0.5mm nie jest bez znaczenia. Taka głębokość podawania substancji pozwala im dotrzeć to górnej warstwy skóry właściwej, czyli dokładnie tam, gdzie będą najbardziej aktywne, bez ryzyka powikłań.

Odpowiednia długość igły jest bardzo ważna dla uzyskania optymalnego rezultatu Metaterapii. Metaterapia polega na nakłuwaniu warstwy podstawnej skóry, aż do górnej warstwy skóry właściwej, co wspomaga produkcję kolagenu i elastyny bez ryzyka tworzenia się podskórnych blizn. Dlatego też Metaterapia jest dużo skuteczniejsza, bezpieczniejsza i nie ma ani krótko, ani długoterminowych skutków ubocznych przy powtarzanych aplikacjach.

Cena

Twarz 350 zł

Twarz i szyja 400 zł

Twarz, szyja i dekolt 450 zł