Mikroigłowy RF Frakcyjny Secret RF® NOWOŚĆ!!! Rewolucja w likwidacji rozstępów

Sekret młodości gwiazd – mikroigłowy RF frakcyjny Secret RF®

Jakiś czas temu na polskim rynku pojawiło się innowacyjne urządzenie do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu twarzy za pomocą mikroigłowego systemu RF frakcyjnego. Dzięki natychmiastowemu efektowi liftingu oraz braku jakichkolwiek niedogodności po zabiegu, Secret RF bardzo szybko zyskał wielu zwolenników, w tym wiele gwiazd. Zabieg jest bezkonkurencyjny i niewątpliwie jest to ostatni krok do osiągniecia młodego wyglądu przed chirurgicznym liftingiem skóry. Jego sekret tkwi w idealnie rozmieszczonych, nieizolowanych mikroigłach, które po dotarciu na odpowiednią głębokość skóry (0.5mm-3.5mm) dostarczają jej wysoką energię emitowaną przez bipolarne fale radiowe. Zapewnia to prze strzenne działanie na wszystkich poziomach skóry ze skumulowaym efektem na pożądanej głębokości. Głęboki lifting  twarzy, szyi i dekoltu to nie jedyne możliwości urządzenia. Ponadto Secret RF doskonale sprawdza się usuwaniu rozstępów zarówno tych w fazie zapalnej, jak i zanikowej, a także w leczeniu nadpotliwości.

1.    Czy jest Pani zadowolona z efektów zabiegu Secret RF?

Jestem bardzo zadowolona, wreszcie rewolucyjne urządzenie na rynku. Efekty są naprawdę widoczne. To, co zauważyłam od razu to napięcie i wygładzenie skóry. Skóra wygląda młodo, czuje że się zmieniła. Zabieg śmiało mogę określić jako bezinwazyjny lifting, poprawiający cały owal twarzy.

2.    Czy Secret RF spełnił Pani oczekiwania?

Oczywiście, że tak. Zaskoczył mnie przede wszystkim szybkim efektem. Już następnego dnia moja skóra wyglądała zupełnie inaczej. Teraz z dnia na dzień skóra wygląda jeszcze lepiej. Bardzo cieszy mnie naturalny efekt odmłodzenia i liftingu skóry. Jest to na pewno najlepszy technologia, która po jednym zabiegu daje taki efekt.

3.    Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Zabieg właściwie był bezbolesny, dzięki zastosowaniu znieczulenia. Czasem odczuwałam jedynie ciepło i lekkie ukłucia. Komfort podczas zabiegu był naprawdę wysoki. Z chęcią skorzystam z niego ponowanie.

4.    Jak wyglądała skóra po zabiegu?

Po zabiegu skóra było lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak to zniknęło w ciągu kilku godzin.
Następnego dnia skóra wygląda rewelacyjnie, nie było konieczności, abym rezygnowała z codziennego życia i moich planów.

5.    Komu poleciłaby Pani zabiegi SecretRF?< br />
Polecam każdemu, kto chce uzyskać naturalny efekt odmłodzenia skóry. To idealny zabieg dla osób, które chcą uzyskać bezinwazyjny lifting skóry, a jednocześnie nie mają czasu aby rezygnować z codziennego życia. Secret RF polecam każdemu, kto oczekuje spektakularnych efektów.

 

Ilooda - Lasery Medyczne

Marka Ilooda jest światowym liderem w produkcji sprzętu medycznego z zakresu laseroterapii oraz produktów uzupełniających. Swoją pozycje na rynku zawdzięcza wieloletniej współpracy z dystrybutorami na całym świecie.

Marka Ilooda jest światowym liderem w produkcji sprzętu medycznego z zakresu laseroterapii oraz produktów uzupełniających. Swoją pozycje na rynku zawdzięcza wieloletniej współpracy z dystrybutorami na całym świecie.

Marka Ilooda jest światowym liderem w produkcji sprzętu medycznego z zakresu laseroterapii oraz produktów uzupełniających. Swoją pozycje na rynku zawdzięcza wieloletniej współpracy z dystrybutorami na całym świecie.

Produkty marki Ilooda są gwarancją najwyższej jakości podzespołów, które są selektywnie dobierane do każdego urządzenia, w taki sposób, aby gwarantować najwyższy stardard zabiegów oraz zapewnić najlepsze rezult

Urządzenia marki Ilooda cieszą się uznaniem na całym świecie. Innowacyjne rozwiązania oraz tradycyjne technologie wykorzystujące optymalne parametry zapewniają wyjątkowość każdego produktu. Misją firmy jestnajlepszych rozwiązań w konk

 

SECRET RF - ZAAWANSOWANA MEDYCZNA TECHNOLOGIA ANTI-AGING DO BEZOPERACYJNEGO LIFTINGU TWARZY

Innowacyjne i zaawansowane technologicznie, medyczne urządzenie Secret oparte jest na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł. Secret przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry, dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry. Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na różną głębokość od 0,5 do 3,5mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając krótko lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Wprowadzenie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry.

 

SECRET RF - ZALETY MIKROIGŁOWEGO SYSTEMU FRAKCYJNEGO RF

BEZ BÓLU I BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI

Precyzyjnie kontrolowana energia RF dostarczana jest tylko do żądanych obszarów skóry, dostosowując głębokość wstrzeliwanych igieł od 0,5 do 3,5 mm. Zabiegi wykonywane urządzeniem Secret chronią skórę przed oparzeniem, znacznie zmniejszając bolesność zabiegu i skracając czas gojenia, a jednocześnie pozwalają na pracę na parametrach niedostępnych dla dotychczasowych urządzeń osiągając spektakularne efekty.

OPTYMALNA TERMOLIZA

Idealna odległość między igłami na matrycy zabiegowej pozwala na zastosowanie bipolarnych fal radiowych w obszarach docelowych, prowadząc do równomiernej koagulacji bez ryzyka zakłócenia energii spowodowanego przez nakładanie się fal radiowych w bliskiej odległości.

PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO

Matryca zabiegowa, na której umieszczone są igły jest jednorazowa, po każdym zabiegu powinna być niszczona. Dodatkowym atutem jest funkcja zmiany światła w głowicy, która na każdym kroku przeprowadzania zabiegu pozwala lekarzowi śledzić procedurę leczenia zwiększając jego bezpieczeństwo.

SZYBKA I WYGODNA OBSŁUGA

10,4 calowy ekran dotykowy posiada różne tryby kontroli, dzięki czemu jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Wszystkie parametry ustawiane są automatycznie po wyborze odpowiednich zaleceń, ale również mogą być dopasowywane indywidualnie.

 

SECRET RF - ZASTOSOWANIE:

ZABIEGI SECRET NA TWARZ
  • Bezoperacyjny lifting twarzy
  • Redukcja zmarszczek
  • Odmładzanie skóry
  • Usuwanie blizn
  • Odnowa skóry
ZABIEGI SECRET NA CIAŁO
  • Leczenie rozstępów
  • Usuwanie blizn
  • Rogowacenie mieszkowe
  • Leczenie nadpotliwości pach
 

SECRET RF - ZASADA DZIAŁANIA

 

SECRET RF - BADANIA