Masaże

Lista zabiegow (szeroka)

Masaż relaksacyjny
Cena:
50zł
Czas:
40min.

 

Masaż relaksacyjny przede wszystkim ma za zadanie wyrównać emocje i napięcia, odprężyć i zrelaksować. Już po pierwszym zabiegu odczujesz lekkość, poprawę samopoczucia i upragniony lepszy sen.
Dlatego masaż relaksacyjny jest doskonałą, naturalną metodą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i życiem w ciągłym pośpiechu.
masaż tan relaksuje Twoje ciało, a ciało pozwoli zrelaksować się Tobie. Coraz więcej pracujesz, a co za tym idzie coraz częściej odczuwasz zmęczenie lub nadmierny stres. Aby prawidłowo funkcjonować potrzebujesz naturalnego odpoczynku i relaksu.

Masaż leczniczy pleców
Cena:
70zł
Czas:
30min.

       

         Oparty jest na technikach masażu klasycznego. Ma na celu leczenie poszczególnych zaburzeń organizmu poprzez wykonanie określonych zabiegów manualnych. Przeprowadzany na wyraźne zalecenia lekarskie jest uznanym sposobem profilaktyki i leczenia wielu chorób oraz dolegliwości.

Wskazania do masażu leczniczego: zmiany zwyrodnieniowe, bóle stawów i mięśni, stres, osłabienie mięśni oraz zaburzenia krążenia i obrzęki. 

Masaż próżniowy
Cena:
120zł

Urządzenie doskonale nadaje się do walki z cellulitem, modeluje ciało oraz zmniejsza jego objętość. Program zabiegu (siła podciśnienia oraz częstotliwość) jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, dlatego można go wykonywać na każdym rodzaju skóry.. Masaż ciała pomaga oczyścić organizm z toksyn i nadmiaru płynów, rozkłada tłuszcze oraz pobudza syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej gładka, sprężysta i jędrna. Modeluje i wyszczupla sylwetkę.


Zastosowanie:

 • redukuje cellulit aż do całkowitej likwidacji,

 • kształtuje sylwetkę (ujędrnia,wyszczupla, poprawia napięcia skóry),

 • stymuluje produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za zdrowy i młody wygląd skóry,

 • redukuje retencję wody ( czyli gromadzenie się wody w organizmie),

 • pobudza krążenie krwi i limfy,

 • wpływa na prawidłowy metabolizm (stymuluje wymianę komórkową),

 • wspomaga leczenie blizn, oparzeń, obrzęków, niewydolności żylnej, przyspiesza regenerację tkanki po zabiegach chirurgii plastycznej.Przeciwwskazania do zabiegu endomasażu:

 • ciąża ( z wyłączeniem protokołu usprawniającego krążenie ),

 • czynny nowotwór oraz choroby zakaźne,

 • zapalenie żył, leczenie antykoagulantami,

 • bielactwo ( syndrom Koebnera ),

 • infekcje i uszkodzenia skóry,

 • liposukcja ( do pół roku po zabiegu),

 • miejscowe przeciwwskazania: przepuklina, naczyniak, bolesne żylaki, tłuszczak.

Zabieg odbywa się na uda, pośladki i brzuch.

 

Masaż bańką chińską
Cena:
49zł

Dzięki podciśnieniu jakie się wytwarza w trakcie kontaktu skóry z bańką intensywnie stymuluje tkankę podskórną i wyraźnie poprawia stan mało elastycznej skóry. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej, czyli jest doskonały w trakcie odchudzania. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny

Masaż czekoladowy
Cena:
80zł

Pachnące słodyczą i gorącą czekoladą rytuały w jednej chwili wprawiają w doskonały nastrój, odprężają i nastawiają pozytywnie do życia. Dzieje się tak, gdyż czekolada wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia. Użyte w kosmetykach prawdziwe masło z kakao doskonale pielęgnuje i wzmacnia skórę, a także opóźnia procesy jej starzenia. Pachnąca czekolada posiada również potwierdzone właściwości wyszczuplające i antycellulitowe. Linia czekoladowa wzbogacona została o STIMU-TEX®, składnik przynoszący skórze ukojenie i odprężenie. Czekoladowe zabiegi Organique poprawiają również koloryt skóry, nadając jej odcień lekkiej naturalnej opalenizny.