Mikroigłowy RF Frakcyjny Secret RF® spektakularny lifting 3D

Sekret młodości gwiazd – mikroigłowy RF frakcyjny Secret RF®

Jakiś czas temu na polskim rynku pojawiło się innowacyjne urządzenie do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu twarzy za pomocą mikroigłowego systemu RF frakcyjnego. Dzięki natychmiastowemu efektowi liftingu oraz braku jakichkolwiek niedogodności po zabiegu, Secret RF bardzo szybko zyskał wielu zwolenników, w tym wiele gwiazd. Zabieg jest bezkonkurencyjny i niewątpliwie jest to ostatni krok do osiągniecia młodego wyglądu przed chirurgicznym liftingiem skóry. Jego sekret tkwi w idealnie rozmieszczonych, nieizolowanych mikroigłach, które po dotarciu na odpowiednią głębokość skóry (0.5mm-3.5mm) dostarczają jej wysoką energię emitowaną przez bipolarne fale radiowe. Zapewnia to prze strzenne działanie na wszystkich poziomach skóry ze skumulowaym efektem na pożądanej głębokości. Głęboki lifting  twarzy, szyi i dekoltu to nie jedyne możliwości urządzenia. Ponadto Secret RF doskonale sprawdza się usuwaniu rozstępów zarówno tych w fazie zapalnej, jak i zanikowej, a także w leczeniu nadpotliwości.

1.    Czy jest Pani zadowolona z efektów zabiegu Secret RF?

Jestem bardzo zadowolona, wreszcie rewolucyjne urządzenie na rynku. Efekty są naprawdę widoczne. To, co zauważyłam od razu to napięcie i wygładzenie skóry. Skóra wygląda młodo, czuje że się zmieniła. Zabieg śmiało mogę określić jako bezinwazyjny lifting, poprawiający cały owal twarzy.

2.    Czy Secret RF spełnił Pani oczekiwania?

Oczywiście, że tak. Zaskoczył mnie przede wszystkim szybkim efektem. Już następnego dnia moja skóra wyglądała zupełnie inaczej. Teraz z dnia na dzień skóra wygląda jeszcze lepiej. Bardzo cieszy mnie naturalny efekt odmłodzenia i liftingu skóry. Jest to na pewno najlepszy technologia, która po jednym zabiegu daje taki efekt.

3.    Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Zabieg właściwie był bezbolesny, dzięki zastosowaniu znieczulenia. Czasem odczuwałam jedynie ciepło i lekkie ukłucia. Komfort podczas zabiegu był naprawdę wysoki. Z chęcią skorzystam z niego ponowanie.

4.    Jak wyglądała skóra po zabiegu?

Po zabiegu skóra było lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak to zniknęło w ciągu kilku godzin.
Następnego dnia skóra wygląda rewelacyjnie, nie było konieczności, abym rezygnowała z codziennego życia i moich planów.

5.    Komu poleciłaby Pani zabiegi SecretRF?< br />
Polecam każdemu, kto chce uzyskać naturalny efekt odmłodzenia skóry. To idealny zabieg dla osób, które chcą uzyskać bezinwazyjny lifting skóry, a jednocześnie nie mają czasu aby rezygnować z codziennego życia. Secret RF polecam każdemu, kto oczekuje spektakularnych efektów.

 

Lista zabiegow (szeroka)

Secret RF
Cena:
1 500zł

cena : twarz 1500 zł

          szyja 1000 zł

         twarz i szyja 2200 zł

         dekolt 1000 zł

         oczy 600 zł

         ciało ( 1500 strzalów ) 1500 zł

Dla kogo jest przeznaczony SECRET i jakie są efekty?

Efekty zabiegu SECRET można podzielić na te widoczne od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak tefekty ostateczne widoczne są kilka tygodni po zabiegu, nawet do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. To również doskonała metoda usuwania zmarszczek w okolicy oczu i ust, a także podnoszenia opadającej skóry i poprawy jej elastyczności. Ponadto SECRET skutecznie i trwale usuwa blizny zanikowe i niweluje rozstępy, a także na około pół roku redukuje nadpotliwość.

Leczenie nadpotliwości Secret RF


Nowatorska metoda koagulacji frakcyjnej Secret RF pozwala trwale zlikwidować gruczoły potowe w okolicach pach, co daje możliwość zlikwidowania lub zminimalizowania pocenia. Pod pachami znajdują się gruczoły potowe, które są nieczynne u dzieci i rozwijają się dopiero w trakcie dojrzewania płciowego. Ich aktywność nie ma znaczenia dla równowagi termo cieplnej organizmu i jego funkcjonowania. Zabieg Secret RF to przełomowa, szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura destrukcji gruczołów potowych. Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych na różnych głębokościach skóry, z różną częstotliwością i powtórzeniami w przedziale od 0,5 do 3,5 mm. Każdy zabieg usuwa część gruczołów potowych, dlatego już po pierwszym zabiegu można zaobserwować znaczącą redukcję pocenia. Końcowy efekt uzależniony jest od indywidualnej ilości gruczołów potowych oraz liczby wykonanych zabiegów. Najczęściej wykonuje się kurację 4 zabiegów, w odstępach około 4 tygodniowych, po których można spodziewać się wysokiej redukcji pocenia - aż o 80-90%. U większości pacjentów należy spodziewać się całkowicie trwałego efektu, u niektórych należy wykonać co 1-2 lata zabieg przypominający.

Usuwanie rozstępów Secret RF

 
Rozstępy są to ubytki w głębokich warstwach skóry, uwidaczniające się najbardziej na brzuchu, udach, pośladkach i biuście.  Ubytki te powstają w wyniku zerwania włókien kolagenowych i elastyny. Rozstępy powstają w dwóch etapach. Zapalne to nowe czyli łatwiejsze do usunięcia oraz zanikowe, które do tej pory były praktycznie nie do zlikwidowania. Zerwana tkanka zamiast się regenerować, zanika. Problem w likwidacji rozstępów polega na ich głębokim położeniu oraz bardzo małej ilości prawidłowej tkanki w nich zawartej. Po nakłuciu do 3,5 mm Secret RF wysyła energię o bardzo dużej mocy głęboko w skórę i stymuluje powstawanie nowego kolagenu dokładnie tam gdzie, jest on potrzebny, czyli w rozstępie. Daje to bardzo silny bodziec termiczny i mechaniczny stymulujący fibroblasty.Włókna skręcają się i zagęszczają, powstają między nimi nowe wiązania. W ten sposób rozstępy na nowo zaczynając się zapełniać i w rezultacie zanikać. Do tej pory najbardziej popularnymi metodami leczenia rozstępów zapalnych były peelingi, mikrodermabrazja, mezoterapia i laser frakcyjny. Jednak żadna z nich nie daje tak spektakularnych efektów jak mikroigłowy system RF frakcyjnych. Secret RF jest jak dotąd najskuteczniejszą metodą w leczeniu.

SECRET vs laser frakcyjny


Efekty zabiegów mikroigłowych fal radiowych można porównać do zabiegów wykonywanych przy pomocy lasera frakcyjnego. Istotna różnica dotyczy jednak sposobu oddziaływania na tkankę, ryzyka wystąpienia powikłań oraz długość okresu rekonwalescencji po zabiegu. Ponieważ SECRET nie odziałuje na naskórek, a jedynie na skórę włąściwą, nie dokunujemy złuszczenia naskórka, dzięki czemu czas rekonwalescencji pozabiegowej skrócony jest do minimum i trwa 1-2dni. Ponadto zabiegi SECRET możemy przeprowadzać bez ograniczeń związanych z porą roku niewykluczając okresu silnej ekspozycji skóry na słońce, a także na skórę opaloną. Doświadczenia kliniczne wskazują na wysoką skuteczność frakcyjnej RF mikroigłowej. Warto jednak podkreślić, że zabiegi SECRET oraz przy użyciu lasera frakcyjnego mogą się idealnie uzupełniać, np. przy usuwaniu blizn dobrze jest najpierw zadziałać laserem frakcyjnym, a potem rf mikroigłową.

SECRET vs fale radiowe
Mikroigłowy RF SECRET posiada głowicę wyposażoną w 25 mikroigieł, które po wkłuciu na głębokość od 0,5 do 3,5 mm podgrzewane są na całej długości. To bardzo ważne, bo w ten sposób podgrzewany jest nie tyle naskórek, co jej wszystkie warstwy. Tradycyjna radiofrekwencja RF aby podgrzać głębsze warstwy musi też podgrzać powierzchnię skóry. I tu pomimo stosowania chłodzenia dość łatwo doprowadzić do przegrzania skóry oraz trudno jest uzyskać jednolite podgrzanie na całej głębokości. W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny.