Mikroigłowy RF Frakcyjny Secret RF®

 

Sekret młodości gwiazd – mikroigłowy RF frakcyjny Secret RF®

Jakiś czas temu na polskim rynku pojawiło się innowacyjne urządzenie do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu twarzy za pomocą mikroigłowego systemu RF frakcyjnego. Dzięki natychmiastowemu efektowi liftingu oraz braku jakichkolwiek niedogodności po zabiegu, Secret RF bardzo szybko zyskał wielu zwolenników, w tym wiele gwiazd. Zabieg jest bezkonkurencyjny i niewątpliwie jest to ostatni krok do osiągniecia młodego wyglądu przed chirurgicznym liftingiem skóry. Jego sekret tkwi w idealnie rozmieszczonych, nieizolowanych mikroigłach, które po dotarciu na odpowiednią głębokość skóry (0.5mm-3.5mm) dostarczają jej wysoką energię emitowaną przez bipolarne fale radiowe. Zapewnia to prze strzenne działanie na wszystkich poziomach skóry ze skumulowaym efektem na pożądanej głębokości. Głęboki lifting  twarzy, szyi i dekoltu to nie jedyne możliwości urządzenia. Ponadto Secret RF doskonale sprawdza się usuwaniu rozstępów zarówno tych w fazie zapalnej, jak i zanikowej, a także w leczeniu nadpotliwości.

1.    Czy jest Pani zadowolona z efektów zabiegu Secret RF?

Jestem bardzo zadowolona, wreszcie rewolucyjne urządzenie na rynku. Efekty są naprawdę widoczne. To, co zauważyłam od razu to napięcie i wygładzenie skóry. Skóra wygląda młodo, czuje że się zmieniła. Zabieg śmiało mogę określić jako bezinwazyjny lifting, poprawiający cały owal twarzy.

2.    Czy Secret RF spełnił Pani oczekiwania?

Oczywiście, że tak. Zaskoczył mnie przede wszystkim szybkim efektem. Już następnego dnia moja skóra wyglądała zupełnie inaczej. Teraz z dnia na dzień skóra wygląda jeszcze lepiej. Bardzo cieszy mnie naturalny efekt odmłodzenia i liftingu skóry. Jest to na pewno najlepszy technologia, która po jednym zabiegu daje taki efekt.

3.    Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Zabieg właściwie był bezbolesny, dzięki zastosowaniu znieczulenia. Czasem odczuwałam jedynie ciepło i lekkie ukłucia. Komfort podczas zabiegu był naprawdę wysoki. Z chęcią skorzystam z niego ponowanie.

4.    Jak wyglądała skóra po zabiegu?

Po zabiegu skóra było lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, jednak to zniknęło w ciągu kilku godzin.
Następnego dnia skóra wygląda rewelacyjnie, nie było konieczności, abym rezygnowała z codziennego życia i moich planów.

5.    Komu poleciłaby Pani zabiegi SecretRF?< br />
Polecam każdemu, kto chce uzyskać naturalny efekt odmłodzenia skóry. To idealny zabieg dla osób, które chcą uzyskać bezinwazyjny lifting skóry, a jednocześnie nie mają czasu aby rezygnować z codziennego życia. Secret RF polecam każdemu, kto oczekuje spektakularnych efektów.